Samsung Galaxy Note 6 bude nejspíš po vzoru S7 vodotěsný a odolný proti prachu

0

samsung note 5Zatím jsme slyšeli, že Samsung Galaxy Note 6 přijde s 6 GB RAM, 5,8 palcovým dotykovým displejem (pravděpodobně s QHD rozlišením), 12 MP zadní kamerou a 64 nebo 128 GB úložného prostoru (možná i s 256 GB).

A teď byl údajně odhalen další díl skládačky. Podle nové zprávy bude Note 6 disponovat certifikací IP68, což znamená, že bude prachotěsný a odolný proti vodě stejně jako model Galaxy S7, který je schopen odolat ponoření do 1,5 metrové hloubky po dobu až 30 minut.

Telefon by mohl být vybaven také technologií IRIS CAM, která byla pravděpodobně kvůli testování odeslána do Indie. Na rozdíl od svého předchůdce (Note 5) by měl být nový člen série Note normálně dostupný i u nás. Telefon by mohl být podle spekulací ze strany některých analytiků představen již v červnu. Na druhou stranu by se mohl Samsung také držet svého obvyklého času pro představování modelů Note a oznámit tak tento nový kousek koncem srpna nebo začátkem září. Teď je však příliš brzy na to, abychom si mohli být v tomto bodě jakkoliv jisti.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here