Samsung Galaxy Note 6 bude mít duálně zakřivený displej, stejně jako S7 Edge!

1

Vzhledem k tomu, že se Samsung chystá zahájit Galaxy Note 6 už v letošním roce, možná v srpnu, nebo dokonce dříve, je tedy pochopitelné, že korejská společnost by již měla testovat prototypy. Zajímavé je, že zpráva, která údajně pochází z důvěryhodného zdroje tvrdí, že Samsung vytvořil dvě různé verze Note 6, jedna z nich by měla být klasická verze a druhá Edge. Galaxy  S6 Edge Plus nemá nástupce v roce 2016, takže v podstatě Note 6 bude navazovat na Note 5, ale také S6 Edge Plus.Samsung Galaxy Note 6

Proto jedna z dvou verzí Note 6 přijde s duálně zakřiveným displejem jako tomu bylo u S7 Edge. Druhý prototyp má plochý displej, a jejich ostatní specifikace jsou shodné.

Galaxy Note 6 bude opatřen:

  • 5,8-palcový QHD Super AMOLED displejem (ať už zakřivené či nikoli zbývá být viděn)
  • stejný 12MPx dual pixel fotoaparát (jako u S7)
  • 6 GB paměti RAM
  • baterii 4000 mAh

Pokud jde o čipovou sadu, existují opět dvě zprávy – nová (ale nejmenovaná) verze procesorů od Samsungu Exynos (s mírně vyšší taktovací frekvencí než 8890 v S7), stejně jako Qualcomm Snapdragon 823. Je velmi pravděpodobné, že některé trhy dostanou jednu verzi a naopak.

Vnitřní paměť bude 32 GB, rozšiřitelná pomocí slotu pro microSD karty. Samsung nejspíš oficiálně představí Note 6 velmi krátkou dobu poté co Google spustí Android N, na kterém by měl připravovaný Note 6 běžet. Je jasné, že i když vše, co jste si právě přečetli je 100% přesné a pravdivé, malé změny mohou i tak nastat.

zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here