Samsung Galaxy Note 5 má třetí nejlepší fotoaparát podle DxOMark

0

samsung-galaxy-note-5-review-aa-9-of-32-840x473

I když to není žádným tajemstvím, že Samsung Galaxy Note 5 má docela hvězdný fotoaparát. DxOMark prohlásil že Note 5 má třetí nejlepší fotoaparát v současné době na trhu.

DxOMark je zdroj, pro srovnání kvality fotoaparátu a obrazu. Jejich analýza kvality fotoaparátu je všeobecně považována za důkladnou a objektivní. Skóre, jež dostal fotoaparát Galaxy Note 5 je 86. Dostal se tedy těsně pod dva favority: Samsung Galaxy S6 Edge Plus a Sony Xperia Z5. Bylo to jen o vlásek, jelikož každý z dvojice má 87 bodů.

Co dělá fotoaparát od Galaxy Note 5 tak vynikající? DxOMark poukazuje na schopnosti 16 MPx zadního fotoaparátu, jež dokáže udržet vyvážený kontrast a expozici bez ohledu na to, zda jsou světelné podmínky ideální. Note 5 má vestavěnou funkci, která rozpozná, kdy je přílíš vysoké světlo k přeexpozici a aktivuje svůj režim HDR, aby zajistil, že budou ponechány ůdaje o světlech a stínech. To proto aby nevyšlo místo bíle žlutá nebo růžová v podmínkách slabého osvětlení.005_outdoor_detail

Pokud jdem o detail fotky obecně, má Note 5 velmi vysoké skóre, jedno z nejlepších, která DxOMark viděl z těch aktuálních. Jedinou oblastí v níž je trochu horší jsou jednobarevné plochy jako např. Nebe. Záběry v širokých oblastech bez odchylky barev, vychází s troškou hluku. Nicméně, v nízké hladině osvětlení, detail není ohrožena vůbec.006_lowlight_detail

Vypáda to, že Samsung Galaxy Note 5 má nějakou tu vytrvalost aby přečkal i rok 2016, a to jak hardwarem tak i softwarem.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here