Samsung Galaxy Note 10.1 2015 Edition se objevil na oficiálních stránkách

2

Na loňském berlínském veletrhu IFA jsme se dočkali aktualizovaného tabletu s desetipalcovou úhlopříčkou a chytrým stylusem S Pen. Letos nic takového nepřišlo a fanoušci jihokorejské společnosti se začali ptát, jestli se vůbec nějaké další generace Galaxy Notu 10.1.

GALAXY Note 10.1 (2014)

Loňská varianta totiž nebyla příliš odladěná, což se negativně podepsalo na všech recenzích. S optimalizací má Samsung u tabletů problémy odjakživa, ale Note 10.1 2014 Edition byl do aktualizace na Android 4.4 KitKat opravdu extrémním případem. Žádné konkrétní informace ovšem zatím neznáme.

galaxynote10.1-2015

Těžko předjímat, kdy bychom se mohli dočkat oficiálního odhalení. Spekuluje se o termínu do konce letošního roku. Smysl by však dávalo i představení během lednového lasvegaského CESu. Cena zůstává, stejně jako výbava nebo vzhled, neznámou. Předpokládá se však obdoba k loňské cenovce, jež se pohybovala okolo 15 tisíců korun.

 

Zdroj: thedroidguy

2 KOMENTÁŘE

  1. Tato zpráva mě sice potěšila, jelikož jsem majitelem 2014 edice a na novou jsem hrozně zvědavý. Bohužel je teď červen 2015 a po nové edice ani vidu ani slechu. Dost mě zaráží, takhle skvělý tablet nemá svého nástupce. Chápu, není zrovna levný a má možná měl nějaké problémy. Ale jeho aktivní stylus otevírá netušené možnosti, co se s tabletem dá všechno dělat. Teď vnímám tablety bez stylusu jako hračky, na kterých se dá akorát sledovat internet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here