Samsung Galaxy J7 , uniklé specifikace zahrnují Snapdragon 625 CPU a Android 7.0 Nougat

0

Samsung Galaxy S8 není jediný telefon, který Samsung plánuje vydat v následujících týdnech, ale je to jediná vlajková loď, která bude k dispozici v polovině tohoto roku. Další smatphone na kterém se již pracuje, se nazývá Galaxy J7 (2017) a bude již brzy oznámen.

Nástupce Galaxy J7 bude mít vylepšený hardware a také lepší CPU a novější verzi Androidu. Pár renderů tohoto telefonu vyšlo již minulý rok, takže možná již víme, jak bude telefon asi vypadat.

Samsung-Galaxy-J7-207

Telefon byl zobrazen na  stránce Geekbench, kde jsou informace o telefonech ještě před tím, než jsou oficiální. Podle této stránky by teda měl být Samsung Galaxy J7 vybaven 8-jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 625. Také potvrzuje, že smartphone bude mít operační systém Android 7.0 již na začátku.

Nicméně Galaxy J7 by měl mít pouze 2GB RAM, dřívější informace ale tvrdí, že by telefon měl obsahovat 3GB RAM, což by bylo vhodnější s výkonem procesoru.

Také se předpokládá, že telefon bude mít zadní fotoaparát 13 MP a přední kamera by měla mít 5 MP, 16 GB úložiště a 5.5-palcový displej s full HD (1080p) rozlišením.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here