Samsung Galaxy Alpha odhaluje svou kompletní výbavu a cenovku

0

Díky britskému prodejci MobileFun jsme se právě dozvěděli kompletní výbavu připravovaného Samsungu Galaxy Alpha a také jeho předběžnou cenovku. Ta bude ve srovnání s výbavou poměrně vysoká a model bude tak s největší pravděpodobností sázet především na prémiové zpracování.

galaxy-alpha-leak-white-5-1024x576

Za zhruba 19 tisíc korun nabídne osmíjádrový procesor Exynos 5 a také 2 GB operační paměti RAM. Vnitřní úložiště nabídne uživateli prostor pro 32 GB dat. Na zadní straně najdeme 12 MPx fotoaparát a snímač srdečního tepu. Přední straně bude pro změnu figurovat 4,7″ HD Ready displej disponující technologií Super AMOLED. Nezapomnělo se ani na snímač otisků prstů, který opět našel své místo pod displejem v tlačítku Domů.

galaxy-alpha-leak-white-7

Britský prodejce nám bohužel nestihl sdělit, kdy se dostane tato novinka na trh. Oficiální odhalení je podle posledních zpráv v plánu 13. srpna. Jihokorejský výrobce spotřební elektroniky tak nepočká s tímto prémiovým modelem na veletrh IFA, kterému bude vládnout ještě očekávanější čtvrtá generace Galaxy Note.

 

Zdroj: thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here