Samsung Galaxy ACE Style se do Česka dostane v květnu za „dostupnou“ cenu

0

První Samsung Galaxy Ace byl představen už v roce 2011 a úspěch jej neminul. Nabízel cenu okolo 5 tisíc korun a na tu dobu mírně nadprůměrný hardware. České zastoupení Samsungu právě oznámilo vstup dalšího nástupce tohoto úspěšného modelu na tuzemský trh. Stane se tak během května a slibuje nízkou cenu v kombinaci s nejnovější Androidem 4.4. Ze zatím blíže nespecifikovaného důvodu nám však české zastoupení Samsungu odmítá sdělit podrobnější informace o ceně a zatím se musím pouze spokojit s trochu otřepanou frází „nízká a dostupná“.

Ace Style_White_1

Za tu Samsung Galaxy ACE Style nabídne již zmiňovaný nejnovější Android 4.4 KitKat s nadstavbou TouchWiz Essence. Dále pak dvoujádrový 1,2 GHz procesor, kterému však napomáhá pouhých 512 MB operační paměti RAM. Vnitřní paměť nabídne kapacitu 4 GB a nezapomnělo se ani na microSD karty. Na přední straně najdeme 4″ TFT displej s WVGA rozlišením. Na zadní pak 5 MPx fotoaparát, na přisvětlovací LED diodu se už však bohužel zapomnělo.

Ace Style_Black_5

Na český trh by se měl tento „cenově dostupný“ model dostat během letošního května. Cena bude údajně do té doby upřesněna. Trochu mi ale zůstává záhadou, proč nám ji Samsung nemohl sdělit už teď, když na ni de facto postavil marketingovou kampaň.

 

Zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here