Samsung Galaxy A9 Pro: elegán s velkou baterií a 4 GB operační pamětí v kovovém kabátě

0

Již dlouhou dobu slýcháme o novém smartphonu jihokorejského giganta Samsung z modelové řady A pro rok 2016 a nyní jsme konečně svědky toho, že byl oficiálně představen. Telefon Samsung Galaxy A9 Pro byl totiž dnes odhalen v Číně.gsmarena_001A9 Pro je mírně vylepšenou verzí klasického modelu A9. Má stejný 6.0 palcový displej s rozlišením 1080p a procesor Qualcomm Snapdragon 652. To však není vše, co má s klasickým modelem společného, jelikož design je také naprosto identický.

Prvním rozdílem je operační paměť, která má kapacitu 4 GB namísto obvyklých 3 GB. Dalším je například 32 GB úložiště namísto 16 GB a 16 MP fotoaparát, který nahrazuje klasický 13 MP snímač.

Baterie byla u tohoto telefonu také posílena, nyní má totiž 5 000 mAh a podporuje rychlé nabíjení. Chod telefonu zajišťuje operační systém Android 6.0.1 Marshmallow.

Galaxy A9 Pro se bude prodávat za 3 499 juanů, což je v přepočtu asi 13 000 Kč. Díky kvalitnímu procesoru, zvýšené operační paměti, velké baterii, dobrému fotoaparátu a elegantnímu designu by se mohl stát ideální volbou pro ty, kteří dávají přednost hliníkovému proti skleněnému tělu, které dnes Samsung používá u svých vlajkových lodí.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here