Samsung brzy představí dva modely Gear hodinek

0

Korejská společnost Samsung má za sebou už jedny chytré hodinky, které se začaly prodávat společně s Notem 3. Ty zaznamenaly velký prodejní úspěch, to bylo částečně zaviněno akcí, ve které jste dostali tyto hodinky právě k třetí generaci Notu úplně zdarma. Teď je na čase aby představili další chytré hodinky, což je reálné, jelikož MWC už brzy začíná a tam by se právě mělo něco takového od Samsungu objevit.

Opět velmi dobrý informátor přidal v sobotu dvě fotografie hodinek, ale prvně je přidal ve špatném rozlišení a potom uvedl špatné informace. Podle něj to měly být Galaxy Gear 2 a Galaxy Gear 2 Neo, ale v následujícím twettu oznámil, že to popletl a oba tyto modely neponesou přívlastek Galaxy. To dokazuje jediné, obě zařízení nebudou vybaveny operačním systémem Android, což je až nečekané. Jejich koncový název bude tedy pouze Samsung Gear 2. K večeru se vynořila ještě fotografie oranžové varianty, kterou naleznete níže.

Samsung Gear a Gear Neo
Samsung Gear 2 a Gear 2 Neo

Pokud se na ně pořádně podíváte, tak celá uzamykací obrazovka zobrazuje pouze černou a bílou, takže možná bude použit šetrnější displej, díky kterého vydrží pak i celý týden nabité. Je to nejspíš reakce na stížnosti lidí, kteří museli takřka každý den Galaxy Gear hodinky dobíjet, což jim ubíralo na smyslu a reálném využití.

Samsung Gear - oranžové
Samsung Gear 2 – oranžové

Model Neo bude, co se týče výbavy, chudší, proto ponese takovýto název. Znát jej můžeme třeba u Notu, kde nedávno vyšel Note 3 Neo, který nabízí slabší výbavu a levnější cenovku. Jestli si z nás informátor nestřílí, tak hodinky asi budou tzv. „hloupé“, tedy bez operačního systému. Pak lítá ve vzduchu ještě jedna možnost, možná budou obdařeny Tizenem nebo jiným systémem, kdo ví. Určitě ale budou spolupracovat s Androidem, jinak by asi postrádaly smysl. Uvidíme jak tuto zapeklitou situaci, do které nás zdroj zavedl, Samsung přívětivě rozluští.

Zdroj: @evleaks (1), (2), (3)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here