Saga Z1, čtyřjádrové FullHD za 180 dolarů

0

xsaga_z1

Na scéně čínských smartphonů se nedávno objevil nový model, jmenuje se Saga Z1 a nabízí celkem zajímavé hardwarové parametry, tedy vzhledem ke své nízké ceně.

Když už máme ten konec roku, dovolte mi, abych vyjádřil svou radost nad tím, jak rychle se trh s čínskými smartphony rozmáhá. Ještě před nějákým časem byl „mobil z Číny“ pod vlivem předsudků v očích potencionálních klientů vnímán jako vyloženě nekvalitní. Dovolím si říct, že dnes již tomu tak není. Úspěšný prodej značky Xiaomi v České republice to jen dokazuje! Díky. Zpět ale k smartphonu Saga.

saga_z1_front_convertedsaga_z1_rear_converted

 

Ve výbavě tohoto přístroje nechybí pětipalcový FullHD displej, čtyřjádrový procesor MT6589T (značka MediaTek), který běží na frekvenci 1.5Ghz a k dispozici má 1GB operační paměti. Svá data uložíte na 16GB úložnou paměť ROM, k dispozici je i 13mpx zadní fotoaparát s vylepšenou světelností. Přístroj rovněž disponuje baterií o kapacitě 2100mAh a podporuje sítě 3G o standardu WCDMA. Jako operační systém slouží OS Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Oficiální mezinárodní distribuce nebyla oznámena, je ale pravděpodobné, že se přístroj již brzy objeví u překupníků.

Zdroj: GizChina.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here