ROM: JellyBean pro Kindle Fire a Desire HD

0

Každým dnem se objevují na XDA-Developers další a další zařízení, která dostávají Jelly Bean do svých pamětí. Mezi takovými zařízeními je i Amazon Kindle Fire a HTC Desire HD, u kterého je dodnes nejistá oficiální aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Pokud máte ROOT vašeho zařízení, není nad čím váhat a můžete se pustit do akce.

Server AndroidMarket.cz nezodpovídá za způsobené škody vytvořené ROOTem telefonu, ztrátu dat, poškození mobilního telefonu výměnou ROM a jiné. Vše děláte na vlastní nebezpečí !


HTC Desire HD

Majitele telefonu HTC Desire HD momentálně trápí společnost HTC tím, že zmatkuje při podávání informací o updatu na Android 4.0 se Sense 3.6. Hodně uživatelů to nevydrželo a udělalo ROOT telefonu, aby měli přístup k nejnovějším systémům – co si budeme nalhávat, XDA je vždy rychlejší. Tato ROM s názvem JellyTime běží na Androidu 4.1.1. a stejně jako ty ostatní ROM na CM 10. Momentálně je docela slušně vyladěná, chyby jsou hlášeny pouze u fotoaparátu, Wi-Fi tetheringu (hotspot (nejistá chyba)) a také u hudby, přenášenou pomocí Bluetooth do vašich sluchátek (taky nejistá chyba). ROM lze podle ohlasů již nyní každodenně využívat a je stabilní.

Odkaz na ROM: JellyTime

Amazon Kindle Fire

Další ROM je pro levný tablet Amazon Kindle Fire, který je v původním systému velice uzavřený (neobsahuje Google Play, nýbrž pouze nějaký Amazon Store, na kterém je minimum aplikací). Toto je tedy jedna z šancí, jak tyto uživatele dostat ke Google Play a zároveň k Jelly Beanu, neboť Amazon nejspíše zařízení již nezaktualizuje na tuto verzi systému. Ovšem u tohoto tabletu již máme na výběr z více ROM, neboť zde se vývojáři opravdu činí. U žádných ROM není nahlášeno nic nefunkčního, čímž uživatelé získali plnohodnotně funkční port. Na výběr mají mezi CM10 a AOSP ROM. Stejně jako u HTC Desire HD jsou ROM velice stabilní, rychlé a jsou určeny již pro každodenní použití. Pokud rádi experimentujete – toto je pro Vás výzva.

Odkaz na ROM: CM10 (unofficial), AOSP „JandyCane“, AOSP – JellyBean

 

Zdroj: xda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here