První zařízení s Androidem Ice Cream Sandwich se začne prodávat v říjnu

6

První zařízení s novou verzí operačního systému Android, která dostane označení Ice Cream Sandwich, by se mělo začít prodávat v říjnu tohoto roku. Uvádí to server bgr.com s odvoláním na zdroj, který má přístup k plánům vydání. Google se údajně snaží začátek prodeje prvního zařízení co nejvíce urychlit a to zejména kvůli novému iPhonu 5, který by měl být představen v září nebo říjnu. Prvním přístrojem, který bude mít novou sladkou verzi Androidu, se s velkou pravděpodobností stane třetí generace telefonu Google Nexus.

zdroj: bgr

6 KOMENTÁŘE

  1. Osobně se spíš těším až se ICS dostane do rukou vývojářům z XDA nebo Modaca co mají na starost vývoj LG Optimus 2X

  2. Já zase naopak čekám, až výjde nový Nexus. Chtěl jsem si kupovat Samsung Galaxy SII, ale nemá NFC a HDMI, což bych u telefonu za 14 tisíc ocenil. A hlavně chci vědět, kam se Android díky ICS posune, protože jestli nezlepší GUI, tak přejdu zpět na WP7, který už konečně začíná být použitelný.

  3. Mě stačí HTC HD2 + XDA 🙂 Zatím jedu na Cyanogenmodu 2.3.5 a na nový Android jsem zvědavý, taky mě zajíma kam se posune

  4. ten nexus myslíte nexus s alebo nový nexus?pretože ak to bude nexus s tak sa môže tešit na mojom galaxy s na ice cream 😀

    • Třetí generací Nexusu myslíme Nexus Prime (snad se tak bude jmenovat). Ice Cream Sandwich ale bude stejně později dostupný i pro Galaxy S v podobě alternativní ROM.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here