Podívejte se na první snímky připravované klávesnice pro Nexus 9

0

Google včera spolu s novým phabletem představil i další generaci referenčního tabletu. Jedná se už o čtvrtý v řadě a kloubí v sobě obě tabletové větve. I díky tomu nabídne 9″ úhlopříčku a pro Android trochu netradiční poměr stran 4:3. Po stránce výkonu jde opět o špičku a jako vůbec první Nexus si rozumí s 64-bitovým procesorem Tegra K1.

nexus 9 klávesnice

Nexus 9 však bude zajímavý i po stránce dodatečného příslušenství. Už nyní víme o připravované hardwarové klávesnici, jež velmi připomíná Type cover známý ze Surfaců od Microsoftu. Do prodeje se údajně dostane 3. listopadu a ještě do včerejška jsme si museli vystačit jen s produkčními rendery.

Díky vietnamského e-shopu však již nyní víme, jak bude klávesnice vypadat ve skutečnosti. Přirovnání k Type coveru bylo skutečně trefné a i konstrukcí se mu velmi připomíná. Trochu překvapením je absence speciálních funkčních kláves, které najdeme u všech Chromebooků. Cena ovšem i nadále zůstává tajemstvím a pouze víme, že se klávesnice na trh dostane onoho 3. listopadu.

http://youtu.be/yYHY3MFiq1o

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here