Podívejte se na první dva oficiální kryty k Nexusu 6

0

Nexus 6 si stále mohou díky špatné dostupnosti oficiálně koupit jen zájemci za oceánem. To se sice za necelý měsíc snad změní, kvůli této nepříjemnosti ale Google neplánuje zbrzdit také své příslušenství k novému referenčnímu phabletu. Mezi prvními se do amerického Google Play dostaly dva kryty.

Nexus 6 kryt 2

Oba jsou svým způsobem netradiční. O něco výrazněji jde tento fakt poznat u průhledné varianty. Ta je vyrobena z lehkého plastu a na zadní straně se trochu atypicky nachází stojánek. Ten můžete použít například při sledování filmů nebo fotek a s něčím takovým jsme se v minulosti setkali už u HTC HD2.

Nexus 6 kryt 1

Druhý kryt působí o něco prémiovějším dojmem a i díky tomu je jeho cena o 5 amerických dolarů vyšší. Svým vzhledem však jde o tradičnější kryt, na který jsme zvyklý již pár let díky Samsungu a jiným výrobcům. I tuto variantu můžete použít jako stojánek a svým řešení částečně připomíná flipcover pro tablet. Oba dva kusy příslušenství jsou v současnosti dostupné jen v americkém Google Play, s příchodem Nexus 6 na ostatní světové trhy se však počítá s jejich dostupností i v Evropě.

 

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here