Podívejte se na povedený Micromax Canvas Gold A300

0

Indická společnost Micromax už několikrát přišla na trh se zajímavý smartphonem, který se do Evropy bohužel s největší pravděpodobností nedostane. To stejné by se dalo říct i o novém modelu Canvas Gold A300, který bude na tamějším trhu nabízet velmi povedenou výbavu za pro Asii typicky příznivou cenu.

Micromax-Canvas-Gold-A300

Začneme displejem. Ten bude podle podle oficiálních informací nabízet úhlopříčku 5,5″ , IPS technologii a FullHD rozlišení. Výkonu bude opravdu dostatek a starat se o něj má osmijádrový procesor s taktem 2 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Vnitřní úložiště nabídne prostor pro 32 GB uživatelských dat a nebude rozšiřitelná o microSD karty.

Micromax-Canvas-Gold-A300-front

Nešetřilo se ani na čočkách fotoaparátů. Ten zadní nabídne rozlišení 16 MPx a FullHD video záznam. Přední kamera si pro změnu poradí s hned 5 MPx. Smartphone bude pracovat s nejnovějším Androidem 4.4 KitKat a také si poradí s dvěma SIM kartami, což je pro Indii trochu typické.

canvas-gold-3

Na indický trh se Micromax Canvas Gold A300 dostane už v příštím týdnu za cenu okolo hranice 8 tisíc korun (po přepočtu z indických rupií). O globálním prodeji se zatím nehovoří a není příliš pravděpodobné, že by zařízení překročilo indické hranice. Ostatně do Evropy se zatím nedostal žádný smartphonu z dílen Micromaxu a třeba zrovna u tohoto můžeme být opravdu zklamáni.

 

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here