OPPO R9 bude představeno 17. března!

0

101Dnes byl potvrzen dřívější únik, že se OPPO chystá představit nový model R9, který by měl být nejspíš nástupcem telefonu R7 duo z loňského roku. Jednou věcí, která však doposud nebyla jasná, je datum představení.

Naštěstí to už víme, a to díky samotné společnosti OPPO. Čínská společnost má totiž v čínském metru a na autobusových zastávkách reklamy, které vypadají jako tato:gsmarena_001Na poutači je napsáno, že 17. března proběhne akce během níž OPPO představí telefon, který má v názvu číslo 9. Předpokládáme, že se bude jednat právě o OPPO R9.

Říká se, že na rozdíl od svých předchůdců by měl mít model R9 high-end specifikace. Měl by se stát vlajkovou lodí společnosti OPPO a je možné, že bude obsahovat některou s nedávno představených technologií společnosti OPPO, mezi které patří speciální stabilizace obrazu, či technologie rychlého nabíjení Super VOOC.

Oppo R9 bude mít údajně 6 palcový QHD displej, 21 MP zadní kameru, 13 MP selfie kameru, procesor Qualcomm Snapdragon 820, 3 nebo 4 GB operační paměti, 64 GB rozšiřitelného úložiště a baterii o kapacitě 3700 mAh. Telefon by měl běžet na Androidu 6.0 Marshmallow a je možné, že bude vypadat téměř stejně jako Apple iPhone 6s Plus.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here