Oppo R833T, možná odpověď na Xiaomi Hongmi

0

xoppo_r833t1

Čínský výrobce mobilních telefonů Oppo se připravuje na oficiální představení nového modelu s označením Oppo R833T, který by měl zaujmout především nízkou cenou. Prodávat by se totiž měl už za $160, tedy zhruba 3200 Kč (v přepočtu v aktuálním kurzu). Nejspíše se jedná o reakci na nedávné představení modelu Hongmi od společnosti Xiaomi.

Oppo R833T následuje designovou linii udanou vlajkovou lodí společnosti Oppo, modelem N1. Do vínku však dostal menší obrazovku, horší specifikace po stránce výkonnostní, a také by někoho mohlo mrzet, že nedisponuje zajímavou technologií otočného fotoaparátu. Z dostupných informací a ohlášené ceny lze tedy snadno predikovat, že se bude jednat o zařízení bojující o své místo v nejnižších poĺích trhu. Přístroj by měl disponovat čtyřjádrovým procesorem od MediaTeku, takovaným na 1.3GHz a posíleným 1GB operační paměti RAM. Dále je potvrzena podpora dvou SIM karet a možnost vložení SD karty. Nevýhodou oproti Xiaomi Hongmi bude bezesporu mizerné rozlišení 4.3″ displeje, které činí 480 x 800 obrazových bodů (Xiaomi Hongmi má rozlišení displeje 1280 x 720, při 4.7″ displeji).

I přes všechny nevýhody by se mohl nový model společnosti Oppo prodávat dobře. Učinit tak můžete oficiálně jen v Číně, ale objednat a nechat si ho dovést do ČR není až takový problém.

Zdroj: GizChina.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here