Oppo Find 9 nejspíš přijde v červnu se 4K displejem, 6 GB operační paměti a Snapdragonem 820!

0

Oppo Find 7Oppo zahájilo v minulém roce pár smartphonů, ale o žádném z nich nemůže nikdo tvrdit, že pokud jde o specifikace, patří do horní linie. Posledním vlajkovou lodí společnosti Oppo byl model Find 7, který byl představen v květnu 2014. Takže po tom, co se v lednu 2015 objevily zvěsti o tom, že Oppo pracuje na nové vlajkové lodi Find 9, pochopitelně všichni čekali, že bude ještě týž rok představen, což se však nestalo.

Ke konci roku 2015 unikly nějaké informace o tom, že mýtický smartphone by měl být představen v roce 2016 a nyní je tu nová zvěst z Číny.

Oppo Find 9 bude nejspíš konečně představeno v červnu, přičemž dostupný by měl být tento telefon jen o trochu později, musíte však brát v úvahu, že se jedná pouze o zvěst, a tudíž to berte s odstupem.

Model Find 9 by měl údajně stát asi 3 998 CNY, což je při současných směnných kurzech asi 15 000 Kč. Telefon by měl dokonce přinést 4K displej, 6 GB operační paměti, 128 GB interního úložiště a procesor Qualcomm Snapdragon 820. K dispozici prý bude také nové rychlé nabíjení Super VOOC a optická stabilizace obrazu SmartSensor.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here