OnePlus One u prvních majitelů s neúplným balením

2

Učitě si vzpomínáte na reklamní kampaň OnePlus, která zahrnovala také odměnu pro 100 účastníků hry, kteří rozbijí svůj telefon. Lidé začali telefony neekologicky likvidovat až nakonec OnePlus řeklo, aby je raději darovali na charitu. Odměnou byl zbrusunový OnePlus One za pouhý jeden dolar, což bylo určitě velice lákavé.

oneplus-one-winners

Soutěž již byla ukončena a také bylo vybráno sto vítězů, někteří z nich již dokonce nový telefon dostali. Kromě telefonu jim dorazila také kartička s poděkováním a podpisem Pete Laua – generálního ředitele OnePlus. To vše bylo pěkné do té doby, než někteří z výherců nahlédli do balení. U některých totiž úplně chyběla nabíječka a špendlík pro vysunutí SIM karty. Nejedná se o nějaké extrémní prohřešky, ale firma, která si zakládala na bezvadnosti, zde trochu škobrtla.

oneplusone

OnePlus mělo očividně snahu odeslat vítězné kousky jejich novým majitelům ještě před oficiálním prodejem, proto zřejmě nepohlídali kompletnost balení. Doufejme, že si tato čínská firma již prodejní balení pohlídá a dostanou se tak k zákazníkům se vším všudy. Těm, kterým v balení chybí nabíječka zase nevznikl tak velký problém, protože lze použít jakoukoliv nabíječku s micro USB konektorem, kterých je dostupných nezpočet.

zdroj: Phonearena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here