NVIDIA drží slovo a uvolní Lollipop pro Tablet Shield

0

NVIDIA drží své slovo a už na začátku příštího týdne začne všem majitelům tabletu Shield posílat do zařízení aktualizaci, jež povýší firmware na nejnovější Android 5.0 Lollipop. Ten je u zařízení od NVIDIE vždy použit v téměř surové podobě a společnost si ušetřila práci s přípravou vlastní nadstavby.

NVIDIA-Shield-Tablet-Android-5.0

To jí však určitě nemá nikdo za zlé a jen to zrychluje dostupnost nových aktualizací, čehož je příkladem i současná situace. Tablet Shield sice nebude prvním modelem, který update na Lollipop obdrží, ale stále si majitelé nemohou na nic stěžovat. Teprve dnes se nový Android dostal do prominentních Nexusů, avšak díky šíření ve vlnách se to stále týká jen vybraných šťastlivců.

NVIDIA Tegra k1

Krom toho jsme se také dočkali nové služby Grid, jež je určena také majitelům zařízení Shield. NVIDIA se snaží zlomit smůlu, jež doprovází streamování her a na stejných principech, na kterých pracuje streamování všeho ostatního, budou fungovat i náročné hry. Ty si budete moci zahrát na počítačích s podporovanými komponenty nebo na kapesních konzolích Shield.

 

Zdroj: softpedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here