Nubia Z7 na fotografiích

0

Viděli byste rádi kombinaci tenkých rámečků displeje z LG G3 a zároveň celokovové provedení těla jako má HTC One M8? Zde je výsledek a kdo jiný by jej mohl mít nasvědomí než číňani? Jedná se o ZTE Nubia Z7, tedy top zařízení od ZTE, které by se mělo zařadit po boku Nubií Z5 a Z5 mini.

nubia_z7_1

Na první pohled se jedná o opravdu elegantní telefon i s velice příjemnými rozměry. Tloušťka bude činit totiž pouhých 8,5 mm a díky malým okrajům kolem 5,5″ Full HD displeje nebude ani šířka a výška tohoto smartphonu přesahovat konkurenty. Procesorem bude buď Snapdragon 801, nebo dokonce 805, kterému bude nápomocna RAM o velikosti 2 GB dále doplněna 16 GB interním úložištěm nejen pro ukládání fotografií a videí pořízených 5 MPx předním a 8 MPx zadním fotoaparátem. Kromě LTE bude telefon podporovat také dual-SIM, tedy používání dvou SIM karet najednou.

I když se jendá o čínskou produkci, která bývá ve většině případů levnější, zde to není zase o tolik, cena na tamním trhu dosahuje  560$, což je poměrně dost a navíc v dohledné době představí svou novou vlajkovou loď XIAOMI, což bude MI4 se zřejmě nižší cenovkou, než má tato Nubia Z7.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here