Nové ikony pro Android? Jednoduše!

3

Určitě jste se již setkali s tím, že jste si pořídili nový mobilní telefon či tablet , ale nelíbilo se vám jeho domovské prostředí. Najde se zde i několik výrobců mobilních telefonů, kteří si Android systém přizpůsobili dle svého a někdy se prostě svým vkusem netrefili do černého, tudíž se uživateli dané prostředí nelíbilo.

Dnes je již možné si Android tou správnou cestou malinko zkrášlit, jiné pozadí, nové písmo ale také nové ikony, na které se dnes zaměříme. V obchodě Play je možno si stáhnout hned několik Icon Packů do svého zařízení a následně je nahradit stávajícími, které ve vašem zařízení již byly

Pokud by jste si tedy chtěli pořídit nějaký balíček nových ikon, je potřeba mít nainstalovaný jakýkoli launcher, například Nova, Line a další

Ten nejlepší? Moonshine Icon Pack!

MoonshineBalíček ikon Moonshine patří opravdu k těm nejlepším. Nabízí neustále nové a moderní ikony ve stylu Material, které jsou poslední dobou velmi populární. Navíc v tomto instalačním balíčku, je také možno získat hned několik velmi pěkný tapet, pro vaše zařízení. Ke stažení na Google Play zdarma.

Moonshine


 

Druhé místo obsadil Rondo!

MoonshineX

 

Rondo se ve svém pojetí zaměřil na design kulatých ikon. Opět se jedná o velmi stylový balíček jednoduchých ikon, který nesmí chybět v žádném zařízení. Ke stažení na Google Play zdarma.

Rondo

 


 

Do třetice všeho dobrého, Voxel!

MoonshineX

 

Dalším a posledním naším balíčkem ikon se stal Voxel. Neustále se rozšiřující a více stále populárnější se stává i tento pack s formou čtvercových ikon. Balíček je ke stažení na Google Play samozřejmě zdarma.

Voxel

 

Víte také o nějakém balíčku ikon, který by jste ostatním doporučili?

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here