Nová hra Oceanhorn je nyní dostupná pro Android

0

Oceanhorn je nová hra, inspirovaná hrou The Legend of Zelda a je nyní dostupná na všechny zařízení s Androidem. Ve hře budete hrát za mladého kluka, který se jednoho dne probudí a zjistí, že mu zmizel otec. Budete mít za úkol ho najít a zachránit ho. Otec Vám nechal na začátek 2 nápovědy, deníček a zvláštní náhrdelník, abyste ho pomocí těchto předmětů mohli najít.

oceanhorn-game-840x472

Ve hře se musíte dostat přes neznámé moře, také skrz mnoho nebezpečných překážek a mnoho logických hádanek. Abyste zachránily svého otce, budete se muset také probojovat skrz mnohé monstra pomocí svého meče a štítu. K dispozici budete mít i nějaká magická kouzla, která můžete naleznout v truhlách.

Oceanhorn je ke stažení zdarma, ale bohužel Vám dovoluje si zahrát jenom první část. Pokud se Vám hra zalíbí, musíte si dokoupit zbytek částí za $5.49 (což je cca 140 Kč). Pokud by se Vám hra opravdu líbila, tak bych neváhal a koupil bych si ji, protože hra právě vyšla, takže je ještě relativně levná. Vývojáři později hru zdraží a to docela o dost.

www.youtube.com/watch?v=Lw7-tQVdWvQ

Takže pokud si tuhle hru chcete zkusit, tak neváhejte a stáhněte si ji na internetovém obchodu Google Play. Přeji příjemnou zábavu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here