Nokia X s Google Now Launcherem (video)

0

nokiax-googlelauncher-1nokiax-googlelaunchernokiax-googlelauncher-2

Nové série chytrých telefonů s Androdiem od Nokie, to je téma, které je posledních pár dní hlavním informačním terčem. Jakmile byla představena Nokia X, X+ a XL, tak bylo také oznámeno, že na nich poběží hodně upravený a zároveň více uzamčený Android než je normální. Tomu tak taky je, tyto kousky totiž mají masivní nadstavbu, která eliminuje veškeré propojení se službami od Googlu, které jsou hrdě nahrazeny těmi od Microsoftu. To ale mnohým nedalo spát a tak spousta z nich si se zařízením pořádně pohrát a zároveň vrtat do systému, jak to jen jde. Většina z nich jeden z těchto tří modelů vlastní, poněvadž jej vyhráli na samotném MWC (za vývoj aplikace do hodiny, apod.).

Nedávno se povedlo dostat na Nokii XL velmi známý Apex Launcher, který nabízí spoustu úprav a velmi čistý design. Teď ale bylo objeveno velmi zajímavé video, ve kterém uvidíte na Nokii X nedávno představený Google Now Launcher. Někteří už mají na Nokii X dokonce provedený ROOT, tudíž jim tam pak fungují všechny služby a aplikace, což v původní verzi ani jeden model nenabízí.

Upravit jednu z těcho tří prakticky uzamčených Nokií na normální androidí zařízení, nejspíš nebude příliš náročně. Lidé nepolíbení tímto systémem asi budou využívat původní prostředí, které z části připomíná dlaždicový Windows Phone.

Zdroj: XDA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here