Nokia X bude představena na MWC 2014

0

Nokia zveřejnila na svém Weibo účtu tři obrázky značící představení zařízení s označením X již brzy, konkrétně na veletrhu Mobile World Congress 2014 v Barceloně. Mělo by se jednat o Nokii X, první Nokii s Androidem. Spekuluje se však i o dalším možném zařízení.

gsmarena_001

První z obrázků nám ukazuje dvě opice. Jednu na zemi a druhou na stromě. To by mohlo značit představení dvou zařízení nebo také dvě verze téhož modelu.

gsmarena_002

Druhý obrázek ukazuje strom  a jeho kořeny, které mají tvar jako šroubovice DNA. Strom má návaznost i na původní pozvánku, která nese název „Setkejte se s námi pod stromem“.

gsmarena_003

Třetí obrázek ukazuje místo na mapě a je pod ním uvedeno datum konání akce – 24. únor, 8.30 místního času (Barcelona, Španělsko). Všechny zmíněné indicie dávají jistotu, že se s Nokií X setkáme již za necelý týden.

Nedlouho poté, co se objevily tyto teasery, objevila se také fotografie údajně pořízená Nokií X A110. Fotografie má rozlišení 3 MP, i když se mluvilo o tom, že by přístroj měl mít 5 MP snímač. Z informací o fotografii bohužel není možné vyčíst příliš informací, na hardwarou specifikaci si tedy budeme muset ještě chvíli počkat, pokud nedojde do oficiálního představení ještě k nějakému úniku.

gsmarena_001 (1)

Zdroj: Gsmarena, Gsmarena – foto

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here