NHL 2K oficiálně v Google Play

3

V minulém týdnu vývojáři z 2K uvolnili pro Android další díl své basketbalové série NBA 2K15. Studio však nevyvíjí jen mobilní simulace pro basketbalové fanoušky a dnes jsme se dočkali i mobilního hokeje. Opět jde o zámořskou ligu tentokrát se však týká spíše kanadského publika.

nhl 2K 1

NHL 2K přichází s aktuálními soupiskami nejslavnější hokejové ligy světa a opět bude sázet především na realističnost. Velkým plusem je také spolupráce s herními ovladači, které se po několika letech opět vrací na mobilní Android. Díky nové platformě Android TV by jejich podpora mohl vydržet o něco déle a určitě ji uvítají i majitelé herních zařízení od nVidie.

nhl 2K 2

Výhodou hokeje od 2K může být i fakt, že na Androidu prakticky neexistuje žádná konkurence. Hokej je mezi herními vývojáři trochu zanedbáván a například na osobních počítačích se jej fanoušci nedočkali už více než čtyři roky. Snad na Androidu ledová plocha vydrží o něco déle. Největší překážkou však může být vysoká cena, jež se zastavila těsně nad hranicí dvou set korun.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidpolice

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here