Nexus7: do konce roku dostupný v ČR?

9

Minulý týden na Google I/O byl představen tablet s cenovkou pod 200 dolarů a docela slušnou výbavou, mezi kterou se řadí čtyř-jádrový procesor Tegra 3 s 1,2 GHz, 1 GB RAM a 8 nebo 16 GB interního úložiště. Ano, mluvíme tady o tabletu Nexus7.

Problém je jediný – tablet je zatím dostupný pouze v Americe, Austrálii a již brzy i v UK. V dalších vlnách by se měl expandovat do dalších států. Problém je, že tablet se šíří zatím pouze pomocí Google Play, čímž vzniká i další zajímavá myšlenka, jestli ČR dostane i nový Play Store s knihami, filmy a časopisy. Nexus7 by měl dorazit do ČR až ve třetí vlně expandování, která by měla být někdy ke konci roku 2012 (listopad/prosinec).

Pokud by se opravdu stalo, Google by byl spokojen, neboť asi nebudu jediný člověk, kterého toto zařízení zaujalo. Nyní čekáme na reakci od zastoupení Google v České Republice pro bližší informace, kdy by tablet mohl dorazit i k nám. Líbí se Vám Nexus7 a plánujete jeho koupi? Podělte se s námi do komentářů.

9 KOMENTÁŘE

  1. V půlce září jedu do Paříže, tak snad budu mít to štěstí a Nexus7 už tam budou mít, abych si ho mohl koupit..uvidíme 🙂

  2. urči tě se mi líbí a byl by to dobrej typ k vánocům … doufám že cena nebude o hodně zvýšena našimi obchodníky 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here