Nexus 6 se ukazuje na nových renderech a živých fotografiích

4

Nexus 6 je doslova za rohem a jeho oficiální odhalení je podle zákulisních informací v plánu už v následujících dnech. Googlu a potažmo Motorole se tradičně nepodařilo nic ututlat a již nyní víme, na co se můžeme připravit. Dnes na internet unikly i podrobné snímky a rendery, díky kterým již víme, že ani zde neověřené zdroje nelhaly.

Vzhledově skutečně půjde o velmi podobné zařízení k Moto X 2014. Nechybí charakteristické kovové logo na zádech ani typické designové rysy. Potvrdily se také spekulace o předních stereo reproduktorech a opravdu masivním zpracování. Displej by měl nabídnout téměř 6″ úhlopříčku a QHD rozlišení.

nexus 6 1

Samotná velikost chystaného Nexusu je patrná na snímku níže, kde vedle makety Nexusu 6 leží loňská generace Nexusu 7 a také dva roky starý Nexus 4. Velikostní rozdíl je opravdu enormní a ani zdaleka si nejsem jist, jestli bude tento fakt akceptován i fanoušky. Podle renderů můžeme usuzovat, že model bude i letos v prvních měsících dostupný v bílé a černé barvě. Cena ani datum představení zatím stále zůstává tajemstvím.

Zdroj: mobilesyrup, phandroid, droid-life

4 KOMENTÁŘE

  1. No, pokud bude vypadat takhle, tak milerád zůstanu věrný Nexus 5 😀 Proč dělaj telefony ala Windows? Telefon pěkný/použitelný co 2 roky. Proč to má (a teď řeknu mikrofon, i když mi to spíš přijde jak repro) mikrofon o velikosti půl světa na spodní straně? A to logo + čočka na zádech. No dosti hnus 😉

    • Jacka stejně zas naserou na horní stranu, takže opět další fail. Nechápu, proč to tam cpou nebo proč kupuju jen Nexusy 😀 A jak nad tím přemýšlím, tak se možná začne volat s telefonem o 180°… evoluce, revoluce 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here