Některé model HTC One M9 mají problém s nabíjením

1

Majitelé HTC One M9 by teď měli pečlivě číst, protože následující problém se může stát i jim. V nejnovějším updatu systému (verze 1.40.401.8) se objevil bug, který způsobuje problémy s nabíjením. Po instalaci updatu se několika málo uživatelům stalo, že se jim nabíjela baterie (2840 mAh) celých 13 hodin.

Bug je zřetelně vidět na screenshotu (pod článkem), kde samotná M9 hlásí dobu nabíjení 13 hodin. Jen pro informaci- normální doba nabíjení M9 pomocí kabelu, který je přikládán do balení je 106 minut. O celé situaci byla na Twitteru informována i technická podpora HTC UK, která ale odpověděla, že o problému ví už od doby, co update vyšel, pokud jste odinstalovali aplikaci Google Photos…, neobjasnila tak příčinu vzniku ani možné řešení.

I přesto se však našel uživatel, který problému dokázal čelit a částečně jej vyřešil. Když začne nabíjení, stačí prý restartovat nebo vypnout Vaše zařízení a problém je vyřešen.

 2015-07-07

Zdroj: phonearena.com

1 komentář

  1. Oni o problému ví už od doby kdy update vyšel. To já teprve teď vím že si od těch blbiotů už nikdy nic nekoupím. Mě to naštěstí nabíjí jen 5 hodin, ale vypnutí nebo
    restart nic neřeší. HTC je strašně neintuitivní. Měl jsem Galaxy S7 a to bylo vše kde má být a vše srozumitelné. Toho HTC to je jak pro Marťany. A furt to dělá něco jiného než má.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here