Největší smartphone od Xiaomi ponese název Max!

0

Xiaomi právě pracuje na několika produktech, jedním z nich by měl být také Xiaomi Max, který je jedním z největších smartphonů této čínské společnosti.Screen-Shot-2016-04-15-at-7.08.48-AM

Minulý týden spustilo Xiaomi uživatelskou anketu, kde mohli fanoušci vybrat název pro již zmiňovaný model, vybírat se mohlo z následujících názvu; Xiaomi Pro, Xiaomi Plus, Xiaomi Big a Xiaomi Max. Naštěstí má Xiaomi chytré fanoušky, kteří určitě postřehli, že Pro a Plus se na trhu vyskytuje docela běžně, a tak zvítězilo Max s 51,62% hlasů a na druhém místě Big (dokážete si představit, kdyby Xiaomi Big vyhrál?).

Tyto slovní spojení vyvolaly spekulace, že Xiaomi pracuje na větším telefonu, než je obvyklé. Zařízení bude dokonce větší než 5,9-palcový phablet Xiaomi Mi Note, který byl zahájena v loňském roce.

Po vybrání názvu, se začaly šířit spekulace o některých specifikacích, včetně velikosti obrazovky, které se nejspíš zastaví  na 6,4 palcích. V této velikosti bychom mohli vidět také 2K rozlišení. Další poodrobnosti zahrnují samozřejmě Snapdragon 820, nebo čtečku otisků prstů.

Xiaomi již zřídilo oficiální účet Xiaomi Max na čínské sociální sítí Weibo, takže můžeme očekávat další uniklé podrobnosti v nadcházejících týdnech.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here