Nejlepší hry pro Android SRPEN 2014 část I

0

Poslední letní dny nám pomalu proklouzávají mezi prsty, ale nezoufejme. Září 2014 se zatím zdá jako velmi plodné období průmyslu mobilních telefonů. Očekáváme Apple iPhone 6, Samsung Galaxy Note 4 a i první vyzkoušení iWatch. Předtím než  se na nás toto šílenství spustí ze všech stran, si pojďme ukázat nejlepší herní kousky pro Android, vydané v měsíci srpnu 2014.

1) Madden NFL Mobile

Žánr: sportovní
Cena: zdarma (možnost placených upgradů)
Stáhnete zde pro Android

Ve zcela nové hře Madden NFL Mobile vás čeká výběr vaší oblíbené licence a sestavení vrcholového týmu.  Připojte se ke hře se svými přáteli a dejte jim co proto v intenzivních derby. Sbírejte aktuální i legendární fotbalové hráče a zazářte s nimi ve vašem oblíbeném NFL týmu.

unnamed1 unnamed

2) Back to Bed

Žánr: plošinovka
Cena: 84,-
Stáhnete zde pro Android

Back to Bed je 3D puzzle hra, zasazená do unikátního a uměním dýchajícího světa ve snu, ve kterém navádíte náměsíčného Boba do bezpečí jeho vlastní postele. Abyste toho dosáhli, ovládáte Bobova podvědomého ochránce Suboba. Tento pár cestuje přes surreální svět jakoby z obrazu, plného nejen objektů, které využíváte k Bobově cestě přímo do postele, ale také nebezpečí, kterým se musíte za každou cenu vyhnout.  Pokud chcete potěšit nejen svého hráčského ducha, ale i oko, Back to Bed je kousek přesně pro vás.

unnamed3 unnamed2

3) Swing Copters

Žánr: arkáda
Cena: zdarma
Stáhnete zde pro Android

Jednoduchá je na této hře akorát tak grafika. Swing Copters skutečně klame obalem a je až směšně těžká. Malou příšerku s helikoptérkou na hlavě ovládáte poklepáváním prstem po celé obrazovce tak, abyste ji navedli co nejvýše. Přitom se musíte dostat přes malé otvůrky a vyhýbat se kladivům. Kolega Machozcek se věnoval této hříčce v článku pod tímto odkazem.

1 2 3

4) Bio Inc. – Biomedical Plague

Žánr: indie
Cena: zdarma (+ dokoupitelné upgrady)
Stáhnete zde pro Android

Bio Inc je biomedickým strategickým simulátorem, ve kterém si hrajete s osudem pacienta, za rozvoje nejsmrtelnější nemoci vůbec. Zní to dostatečně šíleně na to, abyste hru vyzkoušeli?

4 5 6

 

5) Alone

Žánr: arkáda, runner
Cena: 52,-
Stáhnete zde pro Android

Tato hříčká je ručně vyrobená a intenzivní cesta o přežití skrz vesmírem. Navigujte malou raketku přes jeskyně, bourejte sutiny, vyhýbejte se skaliskům a kometám, přitom otestujte svoji výdrž během dosahování lepších a lepších výsledků. Hra je to opravdu rychlá, to musíme uznat. Mimo tyto aspekty je připraven i zajímavý doprovodný soundtrack a tři odemknutelné levely různých náročností.

7 8 9

6) Tiny Tower Vegas

Žánr: simulátor
Cena: zdarma
Stáhnete zde pro Android

V této ne úplně nové, ale tentokrát na Vegas zaměřené, hře máte za úkol postavit a řídit váš vlastní hotel s kasínem, naplněný nákupními, zábavními a jídelními podlažími. Pořádně si nahrabte skrz hry v kasínu. ,,Zkásněte“ své přátele za to, že si zahrajou zrovna ve vašem hotelu a zkrášlete si svůj zlatý důl zajímavými úpravami střechy, hal nebo výtahů.

4 3 1 2

7) 8-bit Doves

Žánr: arkáda
Cena: 70,-
Stáhnete zde pro Android

Uvězněn ve virtuálním světě, držen středověkou ruční konzolí , jste nucen nekonečně snít v pixelovém světě o pouhých čtyřech barvách. Jaká to tragédie. Klíčem k vašemu vysvobození jsou hrdličky, které prolétávají 8bitovým bludištěm vaší představivosti a hledají východ. K ovládání stačí pouhá dvě tlačítka. Prolétat nebudete jen stojícími i pohybujícími se zdmi, ale také různě zákeřnými pastmi a zrychlujícími zónami.

5610 11

Na druhou sedmičku nejzajímavějších her měsíce srpna pro Android se můžete těšit zítra. Tak zatím na přečtenou.

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here