Nástupce Moto G nabídne 5″ displej a čtyřjádrový procesor

1

Motorola pro nás připravuje celou řadu nových a bezesporu zajímavých modelů. Hovoří se o revolučních chytrých hodinkách Moto 360, nástupci Moto X a ode dneška také o nové generaci velmi populárního modelu Moto G. Ten se ve včerejších večerních hodinách objevil v benchmarku GFXBench a odhalil tak prakticky všechny důležité informace o výbavě.

motorola-motog-1

Podle těch se můžeme těšit na 5″ HD Ready displej, čtyřjádrový Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Vnitřní úložiště bude podle dostupných informací nabízet jen 4,5 GB. Na zadní straně by neměla chybět 7 MPx čočka fotoaparátu s možností natáčet HD Ready video a nad oním 5″ displejem najdeme 2 MPx kamerku s opět HD Ready videem.

Motorola XT1063

Hlavním lákadlem by však měla i letos být především cena. Ta se u loňské varianty pohybovala okolo hranice 5 tisíc korun a za ty nabídla opravdu velmi zajímavou výbavu. Snad bude cena i letos tím nejpříjemnějším zjištění. Naším mnohem větším přáním však může být oficiální dostupnost, která je v současnosti zajišťována jen neoficiální cestou pomocí CZC.cz.

 

Zdroj: gfxbench

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here