Google Glass Explorer Program se na jeden den zpřístupní všem (Američanům)

0

Když Google před dvěma lety ukázal světu, jak si představuje budoucnost, všichni jsme byli ohromeni. Pak jsme se během Google I/O dočkali demonstrace Google Glass naživo a všichni jsme se už nemohli dočkat, kdy si konečně budeme moci tento zajímavý kus příslušenství zakoupit.

google glass

Podle původních slibů jsme se Google Glass v produkční verzi měli dočkat v druhé polovině roku 2013. To se však nestalo a Google Glass si mohou pořídit pouze vybraní zájemci s trvalým bydlištěm ve Spojených státech. I když ale bydlíte za oceánem, stále nemáte členství v Explorer Programu jisté.

www.youtube.com/watch?v=1YxUT0RmErg

Google ovšem plánuje trochu „uvolnit ledy“. V úterý 15. dubna se do tohoto programu bude moci zaregistrovat každý zájemce žijící v USA. S touto informací přišli redaktoři amerického webu The Verge a získali ji z uniklého prezentačního slidu, který byl s největší pravděpodobností určen pouze pro interní účely. Ve včerejších pozdních hodinách pak byla tato informace oficiálně potvrzena i Googlem. Ten se však nechal slyšet, že se program otevře pouze pro ty nejrychlejší. I nadále tak je kapacitně omezen a nemohou zaručit, že se členy stanou všichni potenciální zájemci.

Glass_Slide_full

Samotné členství v Explorer Programu však není zrovna levná záležitost. Chytré brýle Google Glass vyjdou členy programu na 1500$. K těm dostanete ještě dvojici skel (čiré a tmavé). Globální uvedení do prodeje je nyní slibováno na druhou polovinu roku za údajně příznivější cenu.

 

Zdroj: theverge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here