Na internet unikl firmware s Androidem 4.4 KitKat pro Sony Xperii Z

0

Teprve před několika málo týdny začalo Sony uvolňovat nejnovější Android 4.4 KitKat pro v lednu představenou Xperii Z1 Compact. Krátce poté se zástupci společnosti nechali slyšet, že se v brzké době dočkáme této aktualizace i u modelů Xperia Z, ZL, ZR a tabletu Xperia Z. Předběžné predikce hovořili o květnu, přesnější termín jsme se bohužel stále nedozvěděli.

sony_xperia_z_02

Nyní však na internet unikla vývojářská verze tohoto firmwaru, jež je určen pro loňskou vlajkovou loď Xperii Z. Ta přináší podobné novinky, kterých jsme se dočkali i Xperie Z1 Compact. Mezi ty patří například transparentní stavová lišta a také oblast okolo dotykových tlačítek. Přibyly rovněž nové animace a podpora smajlíků emoji.

Pokud patříte k pokročilým uživatelům, můžete si tuto předprodukční verzi aktualizace stáhnout a nainstalovat do své Xperie Z. Podrobné informace naleznete zde. Podle mého názoru však není kam spěchat a i sám únik naznačuje, že finální verze by mohla přijít velmi brzy. Mezitím si můžete ještě prohlédnout pár screenshotů z tohoto testovacího sestavení.

 

Zdroj: androidbeat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here