Motorola uvolňuje testovací sestavení Androidu 5.0 pro letošní Moto X

0

Americká Motorola právě začala uvolňovat první testovací sestavení chystané aktualizace s Androidem 5.0 Lollipop pro svůj vlajkový model Moto X (2014). Balíček je však určen testerům, kteří mají za úkol nahlásit bugy a chyby ve stále ještě nedokončeném systému a poskytnout tak zpětnou vazbu pro co nejrychlejší vyladění updatu.

24moto-x-2014

Upozornění o aktualizace díky tomu dorazilo jen členům Motorola’s Feedback Network. Do této prominentní skupiny uživatelů se mohl a stále může zaregistrovat každý nadšenec, kterému se nechce čekat na finální firmware. Seznam změn je opravdu bohatý a díky novému Material Designu je zaregistrujete hned na první pohled.

Moto-X-android

Mnohem rychlejší než Motorola však bude jihokorejské LG, jež aktualizaci pro svůj high-endový model G3 přislíbilo již na tento týden. Mezi prvními se dočkají polští majitelé a po nich by se měl Lollipop rozšířit i do dalších evropských zemí včetně České republiky. LG tímto krokem dokonce předběhlo samotný Google, jež ještě nestihl vydat nejnovější Android ani pro loňské zařízení z rodiny Nexus.

 

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here