Motorola Moto X+1 spatřena v novém benchmarku

2

Motorola Moto X+1 je dalším chystaným high-endem letošního roku a také pravděpodobně prvním smartphone, který bude vydán po akvizici Lenovem. Podle posledních informací byl tento model zachycen v benchmarku, díky kterému se dozvídáme také většinu klíčových specifikací.

Motorola X 1

Moto X+1 je testována s čerstvým Androidem 4.4.3, který ještě nenajdeme ani u Nexusů. Dále se pak můžeme těšit na 5,2″ FullHD displej a na čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800. Tomu bude ještě dopomáhat grafické jádro Adreno 330. Trochu netradiční je hodnota vnitřní paměti, ta má disponovat kapacitou 24 GB. Operační paměť RAM je pro změnu zcela tradiční a nabídne 2 GB prostoru.

Motorola XT912A performance in GFXBench

Zadní fotoaparát podle všeho nabídne 12 MPx rozlišení a dokáže natáčet FullHD video. Samozřejmostí je plná podpora HDR nebo autofokusu. Přední čočka bude disponovat 2 MPx a FullHD videem. O oficiální dostupnosti zatím bohužel nemáme žádné zprávy, podle spekulací by mohla být tato nová vlajková loď odhalena na přelomu května a červa. Cena zatím také zůstává neznámou.

 

Zdroj: phandroid

2 KOMENTÁŘE

  1. Myslím, že by ta Motorola mohla mít 32GB ROM a je to uvedené jako skutečná dostupná uživatelská pamět – stejně tak jak si všimnete paměti operační, kde je uvedeno 1.7GB RAM. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here