Na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně, Lenovo představilo smartphone Moto G5. Přístroj byl původně dostupný ve dvou barevných provedeních – zlatá (Fine Gold) a šedá (Lunar Gray). Nyní to vypadá tak, že bude k dispozici v další barvě. Roland Quandt zveřejnil na Twitteru uniklý render smartphonu Moto G5 v modré barvě (Blue Sapphire).

Jak můžete vidět, smartphone je modrý na zadní straně a na bocích, ale jeho přední strana zůstává černá. Bohužel, podrobnosti o jeho dostupnosti nejsou zatím známé. Ale jelikož tyto rendery unikly, tak očekáváme, že smartphone bude brzy k prodeji. Nicméně, nemusí být dostupný na všech trzích.

Pokud jde o specifikace, tak se očekává, že modrý Moto G5 bude stejný jako ostatní dvě barevné varianty. To znamená, že bude mít 5-palcový displej s rozlišením 1920×1020. Bude mít procesor Snapdragon 430 spolu s 2GB nebo 3GB RAM. K dispozici je 16GB / 32GB úložného prostoru, který lze rozšířit o dalších 128GB pomocí microSD karty. Mezi další vlastnosti také patří snímač otisků prstů na přední straně, 2800 mAh baterii, která je vyjímatelná. Smarthone je dodáván s Androidem 7.0 Nougat.

Rovněž se očekává, že cena Moto G5 Blue Sapphire bude stejná, jako u ostatních, což znamená, že model s 2GB RAM a 16GB úložného prostoru by měl stát okolo €199 (5 380Kč).

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here