Meizu Pro 6 nespíš přijde s duálně zakřiveným displejem, a to nebude jediný společný rys s Galaxy S7 Edge!

0

Meizu-PRO-6-render-leaked-3Zdá se, že duálně zakřivený displej již letos nebude tak ojedinělý, jelikož pokud máme věřit novým renderům telefonu Meizu Pro 6, tak se bude jednat o další telefon, který bude takovýto displej nabízet. Když si prohlédnete obrázky telefonu, zjistíte, že zakřivení displeje nebude zdaleka tím jediným rysem, který bude mít Pro 6 s Galaxy S7 Edge společný.

Ze předu se zdají tyto dva smartphony skoro identické, ale je třeba podotknout, že středové tlačítko se čtečkou otisků prstů, kterému dalo Meizu název „mBack“, slouží také jako kapacitní tlačítko domů a zpět. Dále se zdá, že obrazovka Meizu Pro 6 bude možná také citlivá na tlak, ale podrobnosti o tom, jak bude technologie fungovat, zatím nemáme.Meizu-PRO-6-render-leaked-1Pro 6 bude navíc nejspíš vybaveno procesorem od Samsungu. Předpokládáme, že se bude jednat o Exynos 8870, ale oficiální informace zatím nemáme. Bude-li tento procesor doplněn 4 GB operační paměti, mohl by být telefon podobný dokonce i výkonnostně.

Meizu Pro 6 je však od S7 Edge podstatně odlišné hlavně zezadu, jelikož má kovovové unibody s neodnímatelným zadním krytem, ​​na kterém je umístěno nové logo. Na pravé straně najdeme tlačítko napájení a kolébku ovládání hlasitosti.Meizu-PRO-6-render-leaked-2Stále nevíme, kdy bude smartphone představen, ale předpokládáme, že to bude v dubnu nebo květnu a do té doby se ještě jistě dočkáme nějakých úniků a spekulací. Zdá se však, že Meizu je na dobré cestě a jsme velice zvědaví, co se z telefonu nakonec vyklube.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here