Meizu MX4 Pro přichází do Česka

5

Český distributor TCCM začne v následujících dnech na tuzemském trhu prodávat čínskou vlajkovou loď Meizu MX4 Pro. Ta nabízí doslova úžasnou výbavu, jedinou možnou komplikací však je upravené prostředí Flyme 4.0, jež staví na Androidu 4.4 KitKat.

MX4-Pro_Hand

Po hardwarové stránce ovšem nemá konkurenci. Za necelých 14 tisíc korun nabízí osmijádrový procesor Exynos 5 Octa od Samsungu a 5,5 palcový displej s jemným 2K rozlišením. Nechybí ani 3 GB operační paměti RAM, podpora pořizování 4K videí nebo LTE konektivita.

MX4-Pro_Front

Dostatečná by měla být i výdrž. Díky baterii s kapacitou 3350 mAh výrobce deklaruje výdrž okolo 36 hodin na jednom nabití při používání 4G sítí. Kvůli neoficiálnímu dovozu však budou modely omezeny, přesnější čísla však chybí.

 

Zdroj: TZ

5 KOMENTÁŘE

 1. Úžasná výbava s ořezaným LTE? Ale no tak, nedám 14.000 za mobil, který mi na většině území pojede na půl plynu. To je jako byste doporučovali koupi televize s úžasným LED panelem a analogovým tunerem.

 2. Tak trochu nevím proč pořád brečíte stím LTE,zeptám se, kdo z vás to opravdu využije?kolik máte fup?většina 300MB:-)pro LTE 1:30.
  Kdo to pozná,kvalitní 3G běží v mobilu naprosto dostačující tak na co LTE?Chcete

  rychle stahovat mkv s fupem ???
  Já osobně mám 1.5GB a stačí to jen tak tak,bez stahování,mám LTE ale nepoznal sem to, v mobilu jen kapánek rychleji najíždějí obrázky o pár ms???

  • Ještě si pamatuji týpky, jako jsi ty, co říkali… Na co potřebujete GPRS, mně stačí bohatě vytáčené připojení. Myslel jsem, že už vymřeli. Evidentně jsem se spletl.

   • Rozum do hrsti?Myslíte že doženeme západ a některý operátor nabídne LTE bez fupu???Jinak pro mě LTE nemá smysl.
    Tak mi vysvětlete prosím praktický význam pro obyčejného člověka s fupem 300MB na měsíc???
    Chápal bych kdyby 3G bylo rychlostí jak vy říkáte vytáčeného spojení ale na běžné surfování internetem plus mejly to stačí bohatě ,sám jsem využíval hojně spolu s notebookem.
    Nebo si myslíte že LTE za městem běží extra rychle???

    • Udělal jsem kdysi průzkum mezi přáteli a ptal se prostě,co by jste si vybrali, 3G bez fupu nebo LTE 1GB na měsíc.
     LTE jasně prohrálo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here