Meizu MX4 odhaluje výbavu a datum představení

0

Čínské Meizu si pro nás připravuje nástupce loňského vcelku úspěšného modelu MX3. Je to patrné hned z názvu a letošní varianta jen povýší na MX4, mnohem výrazněji se však čínští inženýři pustili do navyšování hardwaru a výbavy. Model ovšem bude s největší pravděpodobností určen opět jen pro asijské trhy a k nám se dostane jen díky šedým dovozcům.

Meizu-MX4-September-2nd-event-invite

Každopádně bude mít MX4 opravdu co nabídnout. Podle několika zdrojů se můžeme těšit na 5,5″ displej s trochu atypickým rozlišením 1536×2560 pixelů. O výkon by se měl starat procesor Exynos 5433 z dílen Samsungu a 3 GB operační paměti RAM. Zadní čočka by měla pro změnu pocházet z továren Sony a údajně nabídne hned 20,7 MPx s LED bleskem. Přední kamerka překvapí hned 8 MPx čočkou neznámé výroby.

Meizu-MX4-leak

Také se spekuluje nad levnější variantou, jež by měla nabídnout „jen“ 5″ displej s FullHD videem a Exynos 5430. Operační paměť RAM spolu s fotoaparátem by měla zůstat totožná jako u Pro verze. U obou se počítá s vlastním upraveným Androidem Flyme 4.0 OS.

Meizu-MX4-leak1

Oficiální odhalení je v plánu na 2. září a uskuteční se v Pekingu na Národním stadionu. Cena Pro varianty by se měla pohybovat okolo 2499 čínských juanů, což v přepočtu činí necelých 8 a půl tisíce korun. Musíme však brát v potaz kupní sílu země a také fakt, že jestli se do Česka někdy tyto modely dostanou, jedině díky šedým dovozcům a ti si určitě na dovozu vezmou nějakou tu provizi.

 

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here