LG G3 – všechny tři barvy na produktových fotografiích

1

Konečně tu máme oficiální podobu G3 od LG, jenž bude zastávat pozici nejlepšího smartphonu vyprodukovaného právě touto společností. Po úspěchu G2 bylo jasné, že se rozhodně pustí do třetí generace. Technické specifikace již známe delší dobu, ale podoba nebyla až tak jasná, jelikož unikaly různé snímky, jenž měly velmi špatnou kvalitu. Teď už tu ale máme produktové fotografie všech tří barevných variant, tudíž už pro nás tiskovka nebude nijak překvapivá, tedy aspoň co se týče designu.

LG-G3-bílá-produktováLG-G3-černá-produktováLG-G3-zlatá-produktová

Materiál jsem už probíral v přechozím článku, takže se prý bude jednat o kartáčovaný plast (ten bude podobný kovu, nebo se bude jednat přímo o samotný kov), který by dokonce měl být odolný vodě, ale voděodolnost stále nebyla nikterak potvrzena. Pokud to byly jen fámy s tou speciální povrchovou úpravou, tak bych počítal s nasazením klasického polykarbonátu, bez jakékoliv úpravy, ale fotografie spíše potvrzují tu první verzi.

Oficiální představení tohoto modelu, který už vlastně skoro komplet známe, je stanoveno na 27. května. Snad má tedy LG ještě nějaké to eso v rukávu, kterým nás překvapí.

Zdroj: phonearena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here