LG G3: screenshoty z nového prostředí

1

Díky jednomu velmi známému webu máme rovnou čtyři snímky z nového LG prostředí. To doznalo značných změn, což naznačují samotné screenshoty. Podle všeho by snímky měly pocházet z G3, což je nastávající vlajková loď.

Ze snímků šlo zjistit i rozlišení telefonu, které činí 2560 x 1440 pixelů a nazývá se QHD. Takovéto rozlišení se očekávalo už třeba od S5, ale nikdo z těch větších hráčů jej nepoužil. Ono reálně to je poměrně nedůležité, protože už i Full HD je tak kvalitní, že oko rozdíly mezi nimi nenajde. Zbylé technické specifikace naleznete zde.

  lg-g3-screen-3lg-g3-screen-4lg-g3-screen-1lg-g3-screen-2

Prostředí vypadá velmi sympaticky a drží se stále lehce toho stylu podobnému čistému Androidu, což je to nejlepší. LG také perfektně využilo nových funkcí, jako jsou virtuální tlačítka bez černého pozadí a bílých vrchních informátorů. Pod počasím můžete vidět i text, jenž se bude měnit dle počasí a bude Vám vtipně radit. V notifikační liště jsou všechny ovladače kulaté, podobné to je i u S5 od Samsungu či iPhonu. Je to nejspíš asi nový trend, který nemusí vždy vypadat nejlépe, ale tady je to celkem v pohodě.

Celkově na mě působí toto prostředí poměrně příjemně, ale ve finále může vypadat úplně jinak. Toto nové UI bude představeno zároveň s novým top modelem G3, který bude snad již brzy představen. Libí se Vám toto prostředí více než ta konkurenční, nebo ne?

Zdroj: gsmarena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here