LG G3 nabídne kapacitní stylus

1

Nový high-end LG G3 je bezesporu velmi očekávaným zařízením. Není se příliš čemu divit, loňská G2 se jihokorejskému výrobci spotřební elektroniky velmi povedla a nástupce v podobě právě LG G3 to nebude mít vůbec jednoduché. Dnes jsme se dočkali několika oficiálních tiskových renderů, které asi neměly být viděny zrovna dnes.

Z nich lze odvodit, že i tento rok bude mít vlajková loď od LG dvojtlačítko pro ovládání hlasitosti na zádi. Trochu více mě však zaujala horní hrana, kde se s největší pravděpodobností nachází kapacitní stylus. LG se tak bude snažit přímo konkurovat krajanům ze Samsungu. Právě řada Note se v současnosti prodává již ve třetí generaci a díky jednoduchému používání a kombinace funkcí se stylusem prakticky nemá konkurenci. Oficiální přestavení je podle předpokladů plánováno na 27. května a cena zatím nebyla nijak odhalena.

 

Zdroj: phandroid

1 komentář

  1. Podla mna to nieje stylus,G3 je na tom obrazku v ochrannom obale a ten vyrez je tam len na pridanie snurky…je to jasne vidiet ze pod nim je len kovovy ram ktory sa ta taha cez cele telo dookola telefonu,tak ako ma napriklad galaxy s5.No ale nechajme sa prekvapit

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here