Let’s Create! Pottery: graficky povedená oddechovka

0

Jestliže už máte dost všech akčních her, co Google Play nabízí a chcete něco, u čeho se zrelaxujete a odpočinete, pak zkuste hru s názvem Let’s Create! Pottery neboli Pojďte tvořít! Hrnčířství. Jak už název sám o sobě napovídá, stanete se hrnčířem, který se snaží nevzhlednou hroudu hlíny vytočit na kruhu do úhledných váz, džbánů, hrníčků a dalších…

Hra sama o sobě překvapí svoji jednoduchostí a pěkným grafickým zpracováním. Ze začátku absolvujete rychlokurz Androidího točení na hrnčířském kruhu a poté se už můžete směle pustit do práce. Každý vámi vyrobený kousek bude zcela unikát, který následně zpeněžíte v aukci. Začátky jsou těžké, než si vyděláte pár korun na základní potřeby, jako jsou barvy, jiné druhy hlíny či motivy, budete muset udělat něco váz, abyste si na to všechno vydělali.

Jak ale zdokonalíte svůj skill, začnou vám od vašich „herních“ přátel chodit žádosti o výrobu keramiky na míru, za kterou dostanete docela slušně zaplaceno. Vždy vám přijde fotografie, co se od vás očekává, a potom je na vás, abyste si nakoupili a vázu, džbán, hrnek, či cokoli jiného vykroužili. S postupem času, až si ponakupujete různé ornamenty, doplňky a další, dostává hra nový rozměr.

 

K výrobkům na objednávku vždy dostanete fotografii, podle které se snažíte co nejpřesněji zhotovit kopii dle předlohy. Jak moc se vám to daří vám napovídají hvězdičky na fotce, které buď přibývají, nebo ubývají podle toho, jak se vám (ne)daří předlohu napodobit. V pokročilejších levelech je už vytvarování a barvení docela zapeklitou záležitostí a od vás se bude vyžadovat už špetka přesnosti a trpělivosti.

Hru si můžete vyzkoušet zdarma v Lite verzi. Pokud vás nadchne, tak si můžete za necelých 90 Kč pořídit full. A až něco vytvoříte, nebojte se pochlubit dole v komentářích.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here