Lenovo začalo aktualizovat modely Vibe P1 na Android 6.0 Marshmallow

2

Lenovo Vibe P1Lenovo začalo vypouštět aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow pro svůj model Vibe P1, který byl představen koncem minulého roku. Čínská společnost to oznámila v příspěvku na svém oficiálním fóru.

„Očekáváme, že nabídka aktualizace na Marshmallow pro telefony Vibe P1 přijde během několika příštích dnů“ bylo uvedeno v příspěvku. Avšak připomínky uživatelů v návaznosti na výše uvedené oznámení naznačují, že v Indii již aktualizace na některé přístroje dorazila.

Vzhledem k tomu, že OTA byla pravděpodobně vypuštěna právě teď, je pravděpodobné, že bude trvat nějakou dobu, než se dotkne aktualizace i vašeho zařízení. Pokud jste však netrpěliví, můžete ručně zkontrolovat dostupnost aktualizace v nastavení telefonu.

Zdroj

2 KOMENTÁŘE

  1. Super, aktualizace už trvá 3 hodiny a po incializaci se neustále dokola ukazuje „spouštění aplikací 0 až 30 … poté naběhne logo a opět běží incializace a takhle stále dokola 🙂 Tak nevím co teď

    • Po 4h neustálého načítaní při spouštění jsem spustil recovery mod a naformátoval uživatelská data a vše naběhlo v novém marshmallow … takže doporučuji mít zazálohovaný telefon 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here