Lenovo připravuje „zmenšenou“ variantu K920 s 5,5″ displejem

0

Čínští výrobci jsou známí svými často až komicky obrovskými smartphony, které by běžný Evropan málokdy vůbec zkusil používat. Proto není nic překvapivého na nové informaci, která naznačuje, že čínské Lenovo připravuje zmenšenou variantu svého modelu K920. Ten v originálním provedení disponuje 6″ displejem a zmenšená varianta má údajně nabídnout kompaktní 5,5″ zobrazovač.

Lenovo A8-50

Krom něj se také zmenší rozlišení z QHD na FullHD, zbylá výbava však zůstane při starém. Údajně se tak můžeme očekávat čtyřjádrový Snapdragon 801, 2 GB operační paměti RAM a 16 GB uživatelského úložiště. Trochu zamlžená je situace okolo fotoaparátu. Ten zadní by měl údajně nabídnout 13 MPx a přední netradičních 5 MPx, jednotlivé zdroje se zde však částečně rozcházejí.

lenovo k920 mini

Čínské smartphony jsou ve většině případů atraktivní také díky své ceně. Ani tento model by neměl být výjimkou a hovoří se o cenovce okolo 320 amerických dolarů. Zatím ovšem není ani trochu zřejmé, zda se tento model dostane na evropské trhy, nebo zůstane jen na asijském. Ten je ostatně pro většinu společností tím klíčovým a u mobilní divize Lenova to platí dvojnásob.

 

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here