LeEco Le 2 Pro|Stane se tento telefon se Snapdragonem 820 a 4 GB operační paměti vážným konkurentem Xiaomi Mi 5?

0

leeco-logoNový smartphone od společnosti LeEco unikl na internet. Tento smartphone se jmenuje Le 2 Pro a nabízí úžasné specifikace.

LeEco Le 2 Pro disponuje displejem o úhlopříčce 5,7 palce s rozlišením 2K a je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 820, což je v současnosti nejlepší procesor pro telefony na trhu. Tento telefon bude dále vybaven 4 GB operační paměti a 16 GB vestavěné interní paměti.

LeEco Le 2 Pro na tom nebude dobře jen po výkonnostní stránce, jelikož bude mít 21MP zadní kameru a 8 MP přední snímač, což znamená, že i fotky pořízené tímto telefonem budou na velmi vysoké úrovni. Tomuto smartphonu bude dodávat energii baterie o kapacitě 3100mAh.

Kromě toho se také říká, že se bude tento telefon prodávat ve dvou variantách, přičemž jedna by měla být poháněna procesorem Snapdragon 820, zatímco druhá procesorem Helio X20 od MediaTeku. Tyto dva modely se prý budou prodávat za 1699 a 1999 Yuanů (asi 6 400 a 7 500 Kč).

Mohl by se stát Le 2 Pro stát silným konkurentem Xiaomi Mi 5? To ukáže pouze čas! Zůstaňte naladěni, jelikož v příštích dnech vám jistě přineseme další informace.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here