Kupte si k novému Galaxy S7 pouzdro! Opravit ho je složitější než kdy dřív.

0

samsunggalaxys7edgewaterresistteaserOd té dob, kdy měly telefony Samsung odnímatelný plastový zadní kryt a vyjímatelnou baterii už uplynula docela dlouhá doba a opravit si Galaxy telefony od Samsungu je stále těžší a těžší. Tentokrát zaznamenal telefon Galaxy S7 velice nízké skóre 3/10 opravitelnosti uživatelem.

Ve srovnání s předchůdci je to horší, jelikož Galaxy S6 měl skóre 4/10, S5 dosáhl 5/10 a Galaxy S4 byl docela snadno opravitelný, tudíž dosáhl skóre 8/10. To znamená, že konstrukce těchto telefonů je čím dál složitější a opravit je není nic jednoduchého.gsmarena_001Dobrou zprávou je, že komponenty jsou od sebe odděleny lépe než u předchůdce a nejsou slepené s konstrukcí, jako tomu bylo u Galaxy S6. Špatnou zprávou je, že musíte mít hodně štěstí, abyste se dostali do zařízení. Jediným způsobem, jak získat přístup do útrob S7 je odstranění zadního skleněného panelu, což je velice riskantní čin.

Je třeba teplem odstranit lepidlo, které drží sklo na zadní straně. Upozorňujeme, že pokud se chystáte, si telefon pořídit, doporučujeme vám, si jej pořádně pojistit, jelikož v případě rozbití displeje nebo jiného klíčového komponentu není vůbec dobrý nápad se v telefonu hrabat (tímto apelujeme hlavně na dosavadní uživatele Galaxy S4).

Jistě už chápete, že pouzdro bude pro váš nový Galaxy S7 doslova nutností!

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here