Kulaté Moto 360 budou stát 250 amerických dolarů

0

Chytré hodinky Moto 360 jsou jedním z nejzajímavějších příslušenství současnosti a Motorola nám je slibuje už skoro půl roku. Konečně to však vypadá, že se tyto chytré hodinky dostanou na pulty alespoň amerických obchodů. Naznačuje to přítomnost v e-shopu amerického řetězce s elektronikou Best Buy.

Moto-360-Cafe-710x710

Díky němu už víme předpokládanou cenu, jež bude podle mého názoru vcelku překvapivě příjemná. Přiznávám sice, že za chytré hodinky je 5 tisíc korun pořád stále dost peněz. Při přihlédnutí k faktu, že se jedná o jedny z prvních chytrých hodinek s Android Wear a ještě ke všemu nabízejí velmi netradiční a designově vydařený kulatý displej, není 249 amerických dolarů tak vysoká cenovka.

moto 360 best buy

Za tu nabídne již zmíněny 1,5″ kulatý displej s rozlišením 320×290 pixelů, voděodolnost do sta metrů a také zabudovaný krokoměr a senzor tepu. Stále však nevíme, kdy se Moto 360 dostanou k prvním zájemcům. Krom toho je stále nepravděpodobné, že Moto 360 zamíří také na tuzemský trh. Je to ale určitě škoda stejně, jako u všech ostatních wearables s Android Wear.

Cenový přehled chytrých hodinek na americkém trhu

  • Motorola Moto 360 $249.99
  • LG G Watch $229
  • Samsung Gear Live $199

Zdroj: droid-life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here