Koncept: Jak by mohl vypadat Play Store v Google Glass

0

Na internetu se objevil velice zajímavý koncepční obrázek, jak by mohl vypadat Google Play Store v chytrých brýlích Google Glass, o kterých jsme již mnohokrát psali a dokonce jsme je i vyzkoušeli.

Vzhledem k tomu, že brýle nemohou mít pozadí aplikace, vše je řešeno v krásném, minimalistickém stylu pro chytré brýle. Otázkou ovšem je, zda-li se v Google Glass zjeví Play Store, či jiná aplikace, pomocí které budeme moci instalovat do brýlí tzv. Glassware, což jsou aplikace vyvinuty speciálně pro Google Glass.

Pojďme se ale nyní podívat na samotný koncept a trochu si jej popsat. Při rozkliknutí aplikace (pomocí touchpadu na boku Google Glass) by se mohl zobrazit náhled aplikace, tlačítko „instalovat“ a náhled na popis aplikace. Při scrollování dolů bychom mohli vidět screenshoty z aplikace či hodnocení od různých uživatelů – přesně tak, jak jsme zvyklí v Google Play Store. Při poklepání na tlačítko Instalovat, by mohly brýle dát nějaký časový interval pro zrušení instalace (v konceptu se počítá se 2-3 sekundami), kterou zrušíte opět poklepáním na touchpad. Při nevykonání žádné akce se aplikace již nainstaluje do Vašich brýlí.

Jak jsem již předem článku uvedl, vše je jen koncept (navíc, od fanoušků) a je tedy možné, že finální verze bude vypadat naprosto jinak. 
googleglassappstore

 

 

Zdroj: G+

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here